Експрес доставка квітів та подарунків по Україні та світу

logo

Тільки свіжі квіти. Швидка доставка.

корзина
корзина
Умови виконання

Правила виконання замовлення

Flowers-express гарантує високу якість виконання Ваших замовлень.

 

Інтернет-магазин "flowers-express" здійснює доставку квітів і подарунків за вказаною Вами адресою протягом зазначеного клієнтом терміну. Після виконання замовлення висилається підтвердження замовнику про виконану роботу на електронну адресу або телефон.

 

1. У разі скасування клієнтом замовлення (не менше, ніж за 2 доби), ми гарантуємо повернення коштів сплачених за заявкою.

Із суми підлягає поверненню утримується тариф відповідної системи для переказу грошей замовнику.

 

2. У разі якщо замовлення не може бути виконаний в точності, в силу не залежних від служби причин, наприклад, відсутність певного сорту квітів або іншого товару на певну дату, ми залишаємо за собою право еквівалентної заміни. При цьому в разі вимушеної заміни на інший вид квітів (подарунків) це узгоджується з замовником, якщо заміна на інший сорт або колір / відтінок, то заміна здійснюється на розсуд флориста.

 

3. У разі неможливості виконати доставку по причин:

- неправильно вказано клієнтом адресу або контактний телефон одержувача в формі замовлення;

- одержувач відсутній за вказаною адресою (переїхав, поїхав у відпустку ...);

- невірні дані замовника, які не дозволяють з ним зв'язатися;

- одержувач відмовився прийняти подарунок;

- скасування замовлення менш, ніж за 2 доби

 

плата не повертається.

 

4. Скасування замовлення на міжнародну доставку приймається не пізніше, ніж за 2 робочих дні до дати виконання замовлення, в іншому випадку плата не повертається. Скасування замовлень з доставкою на 14 лютого, на 5-9 березня, в період святкування Нового року 1-7 січня не приймається, так як під ці дати ми спеціально замовляємо квіти у постачальників під уже оплачені замовлення.

 

5. Замовлення на цукерки, м'які іграшки, фрукти, щарікі, метелики, вази, торти приймаються тільки з квітковою продукцією.

 

6. Через технічних можливостей виконання безкоштовної послуги "Фото з доставки» не гарантується у всіх населених пунктах країни.

 

7. Замовлення "на сьогодні" в будні дні приймаються до 18.00, у неділю - до 15.00. Замовлення, оформлені після цього часу можуть бути доставлені на наступний день. Замовлення з доставкою в невеликі населені пункти України потрібно оформляти заздалегідь, можливість термінової доставки в день замовлення Ви можете дізнатись за телефоном, скайпу, вайберу або написавши нам на ел. адреса.

 

8. На такі товари, як замовні торти замовлення потрібно оформляти не пізніше, ніж за 2-3 дні до дати доставки.

 

9. Особливості роботи служби доставки квітів в святкові дні: доставка квітів 14 лютого (День Валентина), в період святкування міжнародного жіночого дня 6-8 березня, День матері 1 вересня здійснюється протягом дня. Замовлення з доставкою 14 лютого, 6-8 березня приймаються тільки на квіткову продукцію і оформляються через сайт. 7-8 березня консультацій по телефону, в вайбере, скайпі не проводимо, нові замовлення приймаються в ці дні виключно через сайт. Після доставки замовлення на Вашу електронну адресу або телефон буде відправлений звіт про виконання замовлення. У зв'язку з великою кількістю замовлень на 14 лютого і 6-8 березня можливі затримай в оперативності відправки звітів. Замовлення, оформлені 8 березня, обробляються нашими співробітниками в порядку черги. У разі неможливості виконати доставку 8 березня - виконання замовлення може бути перенесено на наступний день. Можливість доставки 1 січня і в день святкування Пасхи потрібно попередньо уточнити перед оформленням замовлення.

 

10. Доставка квітів і подарунків за кордон в точно вказане Замовником часом не гарантується через графік і правил роботи служб доставки за кордоном, а також трудового законодавства в певній країні.

 

Гарантія конфіденційності


Ми гарантуємо повну конфіденційність.

 

Персональні дані, отримані від Замовника є конфіденційної інформацією, яку Замовник надає Інтернет-магазину за своїм добровільною згодою. Ця інформація обробляється Інтернет-магазином виключно для виконання замовлень і не може бути передана третім особам, якщо інше не передбачено чинним законодавством України. Одержувач замовлення інформацію про Замовника може дізнатися тільки на основі тексту листівки. Всі інші дані, зазначені при оформленні замовлення, Одержувачу не надаються.

 

Якщо з якої-небудь причини Ви відкидаєте або вносите зміни у Ваше замовлення, будь ласка, повідомте нас про це якомога раніше.


Оформляючи замовлення на сайті flowers-express.com.ua, Ви підтверджуєте згоду з даними умовами виконання замовлення.